Schůzka 27.9.2017

27. září 2017 v 19:51 | Šmoula |  Schůzky

27.9.2017

Dnešní schůzka začala trochu akčně. Konečně je venku teplo a holky toho hned šly využít. S Kačkou, naší novou skorovedoucí, si zahrály hru "Slepičky", při které se trošinku rozehřály, aby byly na dnešní schůzku připraveny. Aby si děvčata jenom nehrála, ale i si malinko zahřála mozky, nezbylo nic jiného, než si vyzkoušet znalosti stromů, která nakonec pro velké překvapení pro holky byla bodovačka. Nebylo to nic náročného, a proto se pustily do kimovky, kdy si opět zapojily mozky. Během dvou minut si musely zapamatovat deset předmětů, a ty pak jít napsat na list papíru. Odměnou za nejlepší výsledek byl pendrek, a tak se holky opravdu snažily rozpomenout si na vše.
Poté za světluškami přišly skautky a všechny společně šly opět ven zahrát si hru s názvem "Rychlík z do", při níž šlo hlavně o to pobavit se, což se opravdu povedlo.

Po odchodu světlušek už zbyl čas na hodinku věnovanou pouze skautkám. Klasicky jako první přišla na řadu bodovačka. Dnes si holky mohly zopakovat historii skautingu pomocí kimovky. No, popravdě to nebylo nic lehkého, holky se naběhaly a ještě u toho procvičily mozky a své znalosti, které byly opravdu...až na jednu výjimku...dosti mizerné. Aspoň je vidět, co je ještě potřeba procvičit a zdokonalit. Pro radost skautek. Haha. Aby to dnes nebylo jen o vědomostech, zahrály si holky hru "Míč v klíně", která jim popravdě moc nešla, ale aspoň se u ní pořádně nasmály. Následovala hra "Tajný agent", při níž měly holky za úkol zjistit odpovědi na určené otázky. Za pendrek, takže zapojení se bylo opravdu jasné, že ano. Zbytek času už věnovaly holky jen vázání uzlů na čas.
(Fotky → celý článek)

Při hře slepičky šlo hlavně o "kámen, nůžky, papír"

Světlušky si snaží zapamatovat věci na kimovku.

Naši rychlíci, měnící si pozice...z...do...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama