Schůzka 11.10.2017

11. října 2017 v 19:25 | Šmoula |  Schůzky

11.10. 2017

Dnešní schůzku světlušky započaly venku na čerstvém vzduchu. Nejprve si zahrály hru "Na vlka a Karkulku" a dost si na začátek schůzky zaběhaly. Holky byly dost ulítané, a tak šly zpět do klubovny, kde si zahrály hru "Na myslivce a jeleny", při které si některé zkusily, že je vlastně dost těžké být slepá, druhá strana se pak zase při utíkání před myslivcem trochu naběhala. Poté byly vyzvány, aby si sedly a všechny dohromady dostaly mapu a instrukce, kudy jít. Pak se vydaly podle poznámek na cestu za lovem dračích vajec. Tím jim započala celoroční hra, kdy se svým dráčkem budou procházet různými úkoly.
Pak přišla na řadu společná půlhodinka, kterou vedla Kačka. Zahrály si hru "Lodě", která byla opravdu skvělá pro nás, vedoucí. Všechny holky u ní totiž musely být úplně potichu a zároveň jsme se u toho všechny nasmály. Šlo o týmovou hru na židličkách, po kterých se holky musely "přebrodit" na druhou stranu klubovny...beze slov...a židle pokládat co nejvíc potichu to jde. Jakmile se někdo zasmál nebo promluvil nahlas, odebírala se židle. A tak jeden tým skončil na konci se 3 židlemi a druhý tým s 1 židlí.

Schůzku skautek dnes měla opět Šmoula. Hned se pustily do bodovačky, aby ji měly sfouknutou hned ze začátku. Pak se šly provětrat na čerstvý vzduch, nejdříve si zahrály "Běhací slovní fotbal" a pak "Na želvičky". Zbytek schůzky strávily už v klubovně a posledních pár minut už jen hrály hru "Co kdyby…".
(Fotky ↓ celý článek)


Na vlka a Karkulku, holky v běhu

Hledání dračích vajíček.

A mají je. Každá své dračí vejce.

Lodě na vodě bez vody. A taky bez mluvení.

Slovní fotbal, ale ne jen tak ledajaký.

Holky se dneska i trochu zašpinily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama