Přespávačka-Budeme se bát?

14. listopadu 2017 v 16:06 | Šmoula |  Akce a výpravy
O víkendu ve dnech 11. a 12. listopadu se na naší klubovně za nemocnicí konala přespávačka s tématem "BUDEME SE BÁT?". Akce se zúčastnilo 11 dětí a průběžně se tam prostřídali 4 vedoucí - Brouček, Lucka, Martin a Šmoula.
První bylo na programu dvouhodinové závodění v různých disciplínách a to jak ve vědomostních, tak ve fyzických. Holky byly rozděleny na dva týmy - červení a modří. Odměna byla obrovská, 4 pytlíky bonbonů, které se v závěru dražily za získané body. Boj o sladkosti byl opravdu veliký. Po tomto následovala svačina, ke které holky dokonce každá dostala medovník, který za úspěch ve školní soutěži dostala naše vedoucí Lucinka. Všechny jsme si pochutnaly a po tak vydatné svačince si holky trochu odpočinuly u vyrábění vlastních svícínků.
Zatímco se v kuchyni vařila večeře, převzala program s holkama Kačka, při které se holky opět hýbaly. Než byla večeře hotová, stihly holky ještě zahrát pár stolních her.
Při večeři se nám skvěle setmělo, a tak přišla na řadu stezka odvahy, kterou všechny holky zvládly, i když nám při ní tématicky pršelo. Dokonce si všechny pak na závěr vytvořily knihu, kterou pojmenovaly "Nebojíme se", ta obsahuje otisky rukou z cíle stezky. Jelikož po návratu už bylo dost pozdě, jen jsme si pustily film a všechny jsme si popřály dobrou noc.

Na další den nás čekala klasická snídaně - plný tác nejrůznějších buchet. Na těch jsme si moc pochutnaly, a abychom se trochu probraly, zahrály jsme si stolní hry. Po nich už jsme jen uklidily a šly domů.
Fotky ↓ celý článekBěhací piškvorky

Hádání českých přísloví.

Zapamatovávání čísel a následné předávání.

Kvíz na vědomosti holek.

Pózóvání s večeří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama