Schůzka 1.11.2017

1. listopadu 2017 v 19:02 | Šmoula |  Schůzky

1.11.2017


Dnešní schůzku začala se světluškami Lucka, a to rukodělkou. Dneska holky vyráběly kostlivce z vatových tyčinek do uší a aspoň si tak trochu vytvořily náladu Halloweenu. Holky fantazii opravdu meze nekladly a kostlivce si skládaly do různých pozic (viz fotky) a velice se u toho bavily. Ája nám dokonce řekla pár tématických vtipů. Jelikož byly holky šikovné a práci skončily ještě před koncem schůzky, vyplnily těchto pár minut ještě kreslením dráčků.
Společnou schůzku měla pod vedením Kačky, se kterou si všechny společně zahrály hru "Vysílače". Ta holky moc bavila, a tak ní vyplnily celou společnou půlhodinku.
Po odchodu světlušek měla schůzku se skautkami Šmoula. Holky dnes neměly rukodělku, ta je čeká až příště. A tak se jako první vrhly na bodovačku, která byla dnes v podobě staré známé kimovky, kdy pod šátkem měly pár věcí, které si musely zapamatovat a později vypsat. Poté pak zahrály hru "Jeden za všechny, všichni za jednoho". Hned na to si šly sednout a zahrát starou dobrou hru "plácaná". Po ní pak hru "Kastelán", při které některé musely překonat svůj strach z "ohně", jelikož se při hře posílaly sirky z ruky do ruky. Na závěr už daly jen hru na vyplnění pár posledních minut - a to "Cinkanou". Pak už jen zakřičely pokřik a šly.
Fotky viz celý článek.


Lucinka a pracující světlušky.

Hotoví kostlivci.

A dokreslování dráčků.

Společná hra, která holky moc bavila.

Jedna za všechny, všechny za jednu.

Tři, dva, jedna. Pak je křik a dohadování, kdo má korunu v ruce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama