Schůzka 22.11.2017

22. listopadu 2017 v 19:47 | Šmoula |  Schůzky

22.11.2017

Dnešní schůzka světlušek byla pod vedením Lucky. Jako první s nimi začala se šiframi. Na začátek začaly s tou nejlehčí, a to se šifrou zvanou "šnek". Ne všechny se s touto šifrou setkaly, a tak se naučily něco nového. Následovala šifra "malá/velká", ta holkám velice šla. Další šifrou byla "velký polský kříž", ten už holky znaly a většina z nich tuto šifru rozluštila bez dopomoci staršího. Nakonec už bylo dnešní učení šifer zakončeno nejznámější šifrou, a tou je Morseova abeceda.
Aby toho přemýšlení dnes nebylo příliš, zahrály si holky i s Luckou hru "Kouzelná skříň", u které si všechny procvičily svoji fantazii a pořádně se zasmály.
Dále už přišla společná půlhodinka pod vedením Šmouly. Jako první si zahrály hru "Kdo mi stojí za zády" a pak klasickou hru "Kompot", kterou všechny holky dobře znají a hrají ji rády.

Poté, co nás opustily světlušky, zůstaly jen skautky na jejich schůzku, která jako obvykle začala bodovačkou. Tentokrát si holky procvičily logické myšlení na různých hádankách atd. Následovala hra "dabing", která byla s hereckými prvky a všechny bavila a moc se u ní všechny smály. Pak následoval jen odchod domů.Lucka pomáhá světluškám luštit šifru.

Copak máme v imaginární skříni?

Kdopak mi stojí za zády?

Vymění si místo ty, které...

Hraní divadla - hra dabování

Kokos a její obří vnady při hraní divadla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama