Schůzka 29.11.2017

29. listopadu 2017 v 20:48 | Šmoula |  Schůzky

29.11.2017

Dnešní schůzku začaly světlušky bodovačkou na šifry, které se minule naučily. Šifra zabrala holkám spoustu času, ale většina ji zvládla bez problémů a dokázaly i odpovědět na dané otázky. Poté si zahrály kvíz na otázky z oblasti zdravovědy. Některé byly těžší, některé lehčí, ale nakonec skoro všechny holky věděly odpovědi a dostaly tak sladkou odměnu.
Po této části začala společná půlhodinka pod vedením Kačky. Ta zanedlouho bude dělat čekatelský kurz, a tak potřebovala po holkách vyplnit dotazník a každou vyfotit. To byla pro všechny ohromná sranda a všechny jsme se nasmály.

Na závěr přišla klasicky schůzka skautek pod vedením Šmouly. Nejprve přišla bodovačka, dnes na téma dopravní značky. Pak si holky zahrály hru na postřeh. Odměna byla jak jinak než sladkost, a tak se všechny týmy - Lucindy, Špenát, Mrtvá galaxie a Něco úžasného - praly opravdu víc jak dost. Nakonec vyhrál tým Něco úžasného, ale odměna neminula nikoho minimálně za snahu. Nakonec už zbyl čas jen na hru "Živé pexeso", kdy holky vyzkoušely i nás, vedoucí. Pak už nezbyl žádný čas, a tak šly všechny domů.

Světlušky luští šifry.

Mučící metody na světlušky, které se nechtějí fotit.

Jenom rychlá společná foto pro Kačku.

A víc fotek už bohužel není :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama