Vánoční schůzka

21. prosince 2017 v 10:26 | Šmoula |  Schůzky

20.12.2017 - VÁNOČNÍ SCHŮZKA

Poslední schůzka roku byla jako obvykle schůzka vánoční. Všechny holky se sešly u ozdobeného stromečku, pod který (nebo spíše ke kterému) daly dárečky pro ostatní kamarádky. Posedaly si ke stolu, kde už bylo pro všechny nachystáno občerstvení. Každý tak mohl ochutnat cukroví všech chutí a tvarů. Poté byla vybrána nejmladší světluška - Eliška a nejstarší skautka - Kačka a začaly s roznášením dárečků. Všechny holky najednou pak začaly s rozbalováním. Jeden velký dárek dostaly všechny dohromady jako oddíl, a to nejrůznější stolní hry - Party alias, Dixit a spoustu vylepšení k této hře.
Poté jsme si připily trochou bublinek a vrhly se na tradice, které se o Vánocích dělají. Každá si napsala na papírek své přání, to následně zavěsily o hranu hrnce a po hladině vody se ploužily zapálené svíčky. Které papírek shořel, té se přání splní. Následně už si jen zazpívaly koledy a zahrály pár her. Nakonec se všechny společně vyfotily i s prskavkami. Poté už nezbyl čas na nic jiného než si popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok, rozloučit a utíkat domů.
Stromeřek a dárečky.

Rozbalování společného dárku a velké ovace!

Žofka spokojená se svými dárečky.

Naše externí návštěva. Barča a Jožka.

Rychlé špunty pro holky...a čí dáreček tam asi čučí zpoza láhve?

Tak které světlušce se přání vyplní?

Zpívání koled. No a pak originální Kapruš, na kterou nezbyl hudební nástroj, a tak jí nenapadlo nic jineho, než improvizovat.

Zábava s prskavkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama