Schůzka 9.5. 2018

10. května 2018 v 15:40 | Lucka/Šmoula |  Schůzky

9.5. 2018

Dnešní schůzka světlušek byla v režii Lucky. Když se všechny holky sešly v klubovně, schůzku začaly kimovkou. Pod šátkem bylo schovaných několik předmětů, a když je Lucka odhalila, holky se snažily zapamatovat všechny předměty za jednu minutu. Potom, co se zase předměty přikryly, holky si je zapsaly do bloků. Po rychlé bodovačce se holky rozdělily do dvou týmů s názvy "Mimoňky" a "Nikdo" potom si vymyslely své alarmy, aby Lucka věděla, kdo ví odpověď dřív a začal rychlý kvíz. Všechny otázky byly zaměřeny na zdravovědu. Soutěž vyhrál tým "Nikdo" a členové týmu dostaly odměnu v podobě pendreků. A jako poslední hru si holky zahrály "Skautské člověče nezlob se" pravidla to mělo stejné jako klasická stolní hra, kterou každý známe jen na některých políčkách byly různé otázky a úkoly z různých okruhů, aby si ještě některé informace zopakovaly před sobotními závody.
Pak se k nám přidaly skautky a všechny dostaly za úkol napsat na papír 3 pravdy a jednu lež o sobě, pak jim papír Lucka nalepila na záda a všechny se musely podepsat na papír ostatních pod větu, u které si myslely, že je lež. Potom si všechny holky sedly a každá řekla svou lež a u čeho bylo nejvíc čárek. Kdo měl pak nejvíc čárek u lži, vyhrál, protože ho ostatní nejlépe znají.
Po odchodu světlušek si skautky přebrala Šmoula. Nejdříve s holkama udělala bodovačku v podobě kimovky, ale trochu jinou než jakou měly světlušky. Holky měly za úkol pamatovat si různě dlouhá čísla, které byly vylepené na chodbě. Poté už jen hrály různé hry, nejdříve si opravdu MOC zaběhaly u hry "Nasávaná". Aby si pak trochu odpočinuly, zahrály si odpočinkovou hru v sedě. Poté už jen zkusily rozšifrovat zprávu, uklidily a utíkaly domů.

Pravda...lež?

Čísla kam se podíváš

Nacucnu a jdu

Kokos v akci
Žiješ? Jsi žena? Takže muž...někdo ze skautu? Jsi Svojsík..? ne? tak Powell?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama