Svojsíkův závod vlčat a světlušek 2018

12. května 2018 v 19:43 | Šmoula |  Akce a výpravy
Jak už určitěm mnozí z vás vědí, letos jsme se se světluškami rozhodly jet na Svojsíkův závod právě pro vlčata a světlušky. Příprava probíhala každou schůzku různými formami, holkám šlo něco více, něco méně, ale vždycky se se vším popraly hlavně proto, že umějí skvěle spolupracovat. A proto jsme se tohoto závodu nebály a v počtu osmi lidí jsme se vydaly vstříc novým zážitkům.
Holky jsme rozdělily pro lepší spolupráci do dvou skupin po čtyřech. Obě skupinky pak doprovázela jedna vedoucí - hlídku číslo 7 Šmoula a hlídku číslo 24 Lucka. Ty ale nemohly holkám nijak radit, spíš jen mohly pozorovat chybky nebo holky povzbuzovat.
Po trase holky zkusily nejrůznější úkoly - ukrojit chléb, namazat ho, ostrouhat mrkev, nakrájet ji, samozřejmě zkusily nějaké šifry, zdravovědu, opičí dráhu, lanové centrum, pojmy z turistické mapy, vyhledávání informací nebo manuální zručnost jako poskládání trička, zatlučení hřebíku, zavázání tkaničky poslepu apod.
Holky bych i tímto chtěla pochválit (a samozřejmě se mnou i Lucka) za to, jak dobře spolupracovaly, jak hezky se k sobě chovaly a jak moc všechno zvládly. Jsme na holky moc pyšné.
Hlídka číslo 24 ve složení Anička, Johanka, Mája a Terezka se umístily na krásném 5.MÍSTĚ! z 15 celkových.
Hlídka číslo 7 ve složení Vendy, Kuna, Ája a Eliška - a teď si podržte klobouky - se umístila na 3. MÍSTĚ a zajistila nám tak postup do dalšího kola, tentokrát do krajského, které se koná 16.-17.6. v Pitíně a můžeme tak jet všechny, jelikož největší možný počet členů hlídky je osm lidí. S holkami se už moc těšíme!

(na fotky dám odkaz na facebook, je jich opravdu hromada)

Jednu společnou veselou fotku ale přidám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama